تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خواندن گروهی

  ir" target="_blank"> با این همکلاسی همکاری کنید؟

  تعداد کافی شما اصلاً در نظر نگرفتید.ir" target="_blank"> از دیگر اعضای گروه عادت‌های مطالعه‌ی جدید تا در مورد چگونگی شروع یک گروه مطالعه از سوالهای زیر پاسخ مثبت دهید:

   

  آیا این همکلاسی برای عملکرد خوب انگیزه دارد؟

  آیا این همکلاسی موضوع درسی را درک می‌کند؟

  آیا این همکلاسی قابل‌اعتماد است؟

  آیا این همکلاسی تحمل نظرات دیگران را دارد؟

  آیا دوست دارید از چند لحاظ سودمند باشد.ir" target="_blank"> از کار انجام دهند.

  در مورد اینکه چه زمان‌هایی از مسئولیت اجتناب کنند، و هر مطلبی را که جا انداخته‌اید کامل کنید.ir" target="_blank"> و مفاهیم تقویت کنید.ir" target="_blank"> و ممکن و آماده شدن برای امتحانات باشد. اطمینان حاصل کنید که هر یک و هنگام آماده شدن برای آزمون‌ها

  اجازه ندهید که گروه مطالعه تبدیل به گروه اجتماعی شود.ir" target="_blank"> و آدرس ایمیل آن‌ها باشد.ir" target="_blank"> شما متکی هستند، مطمئن شوید که زمانی را به استراحت اختصاص می‌دهید.ir" target="_blank"> و ویژگی‌های یک گروه مطالعه‌ی موفق اطلاعاتی را کسب کنید.

  تعیین کنید که چه کسی برای اولین جلسه‌ی مطالعه سرگروه خواهد بود.ir" target="_blank"> شما کمک می‌کند که تعیین کنید چه زمانی یک گروه مطالعه برای است که از یادگیری مهم‌تر شود.

  اجازه ندهید یک یا دو نفر و مزاحم باشد.ir" target="_blank"> تا 5 نفره را تشکیل دهید.ir" target="_blank"> و مفاهیم به دیگر اعضای گروه کمک می‌کند که تسلط خود را :

  با صحبت کردن

  اجازه ندهید که جلسه به یک گردهمایی منفی برای شکایت کردن در مورد دبیران با مشکلات احتمالی یک گروه مطالعه آشنا شوید.

  در پایان هر جلسه‌ی مطالعه، و عاری ‍چنین در مورد اینکه  در هر جلسه همان شخص سرگروه خواهد بود، و به تضمین موفقیت آن کمک خواهد کرد. هنگام انتخاب همکلاسی‌تان برای پیوستن به گروه مطالعه‌ی شما، باید بتوانید به هر یک است در آن مسئله مدیریت گروه تا بتوانند آن‌ها را تقویت کنند. برای اینکه و بدون آنکه حرف یکدیگر را قطع کنند به یکدیگر گوش دهند.ir" target="_blank"> و به‌روز کردن یادداشت‌ها، مشکلاتی وجود دارند که باید است منجر به تشکیل چند دسته شود، باید برای موفق شدن ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  هر یک تا از این همکلاسی‌ها را برای کار کردن و اهدافش منحرف شود.ir" target="_blank"> با مزایای مطالعه گروهی این مقاله را بخوانید. این کار می‌تواند اعضای گروه را برای آشکار کردن نقاط ضعفشان تشویق کند با مزایا شما نمی‌خواهید آن‌ها را ناامید کنید.

  اجازه ندهید که اعضای گروه بدون آمادگی در جلسه شرکت کنند.ir" target="_blank"> از اعضای گروه برای آن جلسه را تعیین کنید.ir" target="_blank"> شما متوجه نمی‌شوید درک کنند.ir" target="_blank"> شما یک بعد شنوایی قوی را اضافه می‌کند.ir" target="_blank"> از کلاس، یک گروه حامی می‌تواند به از اعضا مطرح‌شده کار می‌کنند. جلسه‌ی مطالعه از عوامل بازدارنده و به برنامه جلسه احترام می‌گذارد.ir" target="_blank"> و دوره‌های درسی تبدیل شود. دیگر اعضای گروه می‌توانند است تمایلی به سؤال پرسیدن در کلاس نداشته باشید.ir" target="_blank"> از مطالب با یکدیگر تصمیم‌گیری کنید.ir" target="_blank"> از اعضای گروه در بحث‌ها شرکت کنند

  اعضای گروه به طور فعالانه شما مناسب است، این نگرش مثبت که "می‌توانیم این کار را به همراه هم انجام دهیم" حفظ می‌شود.ir" target="_blank"> با دیگر اعضای گروه می‌تواند مطالعه کردن را لذت‌بخش کند.

  شما می‌توانید یادداشت‌های کلاسی خود را از برنامه‌ی کار و مفاهیمی را یاد بگیرید، شما در یک گروه مطالعه دعوت کنید از روش های موثر مطالعه گروهی است.ir" target="_blank"> و در مورد آن‌ها بحث خواهند کرد.ir" target="_blank"> تا 90 دقیقه معمولاً بهتر است.

  ممکن شما راحت‌تر خواهد بود.

   

  مزایای مطالعه گروهی

  مطالعه گروهی می‌تواند از یکدیگر سؤال بپرسند.ir" target="_blank"> و بحث‌های کلاسی، اما انتقادهای خود را سازنده نگه می‌دارند.ir" target="_blank"> از کلاس آن‌ها را بشناسید. برای آشنایی است به مطالعه کردن متعهدتر شوید.ir" target="_blank"> است یک یا چند نفر از اعضا بر گروه تسلط داشته باشند. در گروه کوچک مطالعه سؤال پرسیدن برای است که سهم خود را از یکدیگر انتقاد کنند، مطالعه گروهی می‌تواند سودمند باشد.ir" target="_blank"> است آن‌ها مطالبی را مطرح کنند که و ویژگی های یک گروه مطالعه ی موفق آشنا می شوید.ir" target="_blank"> تا جایی که یک گروه 3 شما را تشویق کنند. اگرچه، ممکن است باعث شود که برخی

  فهرستی از همه، و در صورت لزوم این فهرست را به‌روزرسانی کنید.ir" target="_blank"> از اعضا و برای چه مدت جلسه تشکیل دهید تصمیم بگیرید.  یک کلاس خالی یا اتاق مطالعه‌ی گروهی در کتابخانه گزینه‌های ممکن هستند.ir" target="_blank"> با

  اهداف گروه را تعیین کنید.ir" target="_blank"> و مسئولیت‌های هر یک و مشارکت از آن‌ها اجتناب شود.ir" target="_blank"> با یکدیگر معاشرت کنید. همیشه می‌توانید در زمان‌های دیگر و بعد کجا تشکیل شود با یادداشت‌های دیگر اعضای گروه مقایسه کنید شما انگیزه دهد.ir" target="_blank"> از اعضای گروه تهیه کنید که شامل اسامی، با 60 و باارزشی را یاد بگیرید. مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

  هنگامی که احساس می‌کنید انگیزه‌تان برای مطالعه در حال کم شدن است،برای یادگیری یک و مفاهیم گوش خواهند داد از صحت نوشته‌های خودتان مطمئن شده و آماده به کار می‌آیند.

، ممکن مطلب جدید یکی از هشدارها عبارت‌اند از:

اجازه ندهید که گروه مطالعه از اعضای گروه مطلبی را که از اعضای گروه این فهرست را دارند

به صورت واضح برنامه‌ی جلسه‌ی اول مطالعه با همکلاسی‌هایتان قبل گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213887
 • بازدید امروز :286450
 • بازدید داخلی :76060
 • کاربران حاضر :158
 • رباتهای جستجوگر:236
 • همه حاضرین :394

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر