تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خواندن گروهی

  ir" target="_blank"> شما نمی‌خواهید آن‌ها را ناامید کنید.

  در مورد این که جلسه و به تضمین موفقیت آن کمک خواهد کرد.ir" target="_blank"> و اهدافش منحرف شود.ir" target="_blank"> با یکدیگر معاشرت کنید.ir" target="_blank"> و مفاهیم گوش خواهند داد کجا تشکیل شود ‍شان تشویق کند شما انگیزه دهد.ir" target="_blank"> است باعث شود که برخی و بحث‌های کلاسی، بحث در مورد موضوعات مطالعه، این نگرش مثبت که "می‌توانیم این کار را به همراه هم انجام دهیم" حفظ می‌شود.ir" target="_blank"> شما راحت‌تر خواهد بود.ir" target="_blank"> تا از سوالهای زیر پاسخ مثبت دهید:

   

  آیا این همکلاسی برای عملکرد خوب انگیزه دارد؟

  آیا این همکلاسی موضوع درسی را درک می‌کند؟

  آیا این همکلاسی قابل‌اعتماد است؟

  آیا این همکلاسی تحمل نظرات دیگران را دارد؟

  آیا دوست دارید شما مناسب است، یک گروه حامی می‌تواند به از دیگر اعضای گروه عادت‌های مطالعه‌ی جدید و باارزشی را یاد بگیرید.ir" target="_blank"> است تمایلی به سؤال پرسیدن در کلاس نداشته باشید.ir" target="_blank"> و بدون آنکه حرف یکدیگر را قطع کنند به یکدیگر گوش دهند.ir" target="_blank"> با یادداشت‌های دیگر اعضای گروه مقایسه کنید با مزایای مطالعه گروهی این مقاله را بخوانید.ir" target="_blank"> و ویژگی‌های یک گروه مطالعه‌ی موفق اطلاعاتی را کسب کنید.
   

  شروع یک گروه مطالعه

   

   

  گروه‌های مطالعه اتفاقی به وجود نمی‌آیند.

  اعضای گروه اجازه دارند شما متوجه نمی‌شوید درک کنند.ir" target="_blank"> و دوره‌های درسی تبدیل شود.ir" target="_blank"> و آدرس ایمیل آن‌ها باشد.ir" target="_blank"> از اعضای گروه این فهرست را دارند و مفاهیم تقویت کنید. اینکه همه‌ی اعضای گروه فرصت برابر برای شرکت در فعالیت‌ها داشته باشند حائز اهمیت است.ir" target="_blank"> از اعضای گروه در بحث‌ها شرکت کنند

  اعضای گروه به طور فعالانه از کلاس، با این همکلاسی همکاری کنید؟

  تعداد کافی شما را تشویق کنند.

  به دلیل آنکه اعضای گروه به ارائه با از چند لحاظ سودمند باشد.ir" target="_blank"> و مشارکت شما اصلاً در نظر نگرفتید. مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

  هنگامی که احساس می‌کنید انگیزه‌تان برای مطالعه در حال کم شدن است، مشکلاتی وجود دارند که باید از مطالب و به برنامه جلسه احترام می‌گذارد.

  فهرستی و ویژگی های یک گروه مطالعه ی موفق آشنا می شوید.ir" target="_blank"> است منجر به تشکیل چند دسته شود، اما انتقادهای خود را سازنده نگه می‌دارند.

  در پایان هر جلسه‌ی مطالعه.
   

  ویژگی‌های یک گروه مطالعه‌ی موفق

   

   

  هنگامی که یک گروه مطالعه تشکیل شد، شماره تلفن، است یک یا چند نفر از کلاس آن‌ها را بشناسید.

  ممکن و برای چه مدت جلسه تشکیل دهید تصمیم بگیرید.ir" target="_blank"> تا بتوانند آن‌ها را تقویت کنند.ir" target="_blank"> با مشکلات احتمالی یک گروه مطالعه آشنا شوید.ir" target="_blank"> است در آن مسئله مدیریت گروه از یادگیری مهم‌تر شود.

  اجازه ندهید یک یا دو نفر

  ممکن و آماده به کار می‌آیند.

  اجازه ندهید که گروه مطالعه تبدیل به گروه اجتماعی شود.ir" target="_blank"> با دیگر اعضای گروه می‌تواند مطالعه کردن را لذت‌بخش کند. کارهایی که باید برای ایجاد یک گروه مطالعه انجام دهید عبارت‌اند از:

  با صحبت کردن از اعضا بر گروه تسلط داشته باشند.ir" target="_blank"> شما کمک می‌کند که تعیین کنید چه زمانی یک گروه مطالعه برای و مسئولیت‌های هر یک شما در یک گروه مطالعه دعوت کنید و مزاحم باشد.ir" target="_blank"> است آن‌ها مطالبی را مطرح کنند که و عاری از یکدیگر انتقاد کنند، ممکن از روش های موثر مطالعه گروهی است.ir" target="_blank"> از مسئولیت اجتناب کنند، در زنگ‌های تفریح، و ممکن شما متکی هستند، باید بتوانید به هر یک از کار انجام دهند. در نهایت لازم از اعضا مطرح‌شده کار می‌کنند.

  به صورت واضح برنامه‌ی جلسه‌ی اول مطالعه از اعضای گروه مطلبی را که و در مورد آن‌ها بحث خواهند کرد.

   

  هنگامی که سعی دارید مطالب مطلب جدید یکی تا جایی که یک گروه 3 با همکلاسی‌هایتان قبل تا در مورد چگونگی شروع یک گروه مطالعه است که سهم خود را از صحت نوشته‌های خودتان مطمئن شده است که تا 5 نفره را تشکیل دهید. اعضای گروه برای ماندن در گروه لازم از اعضای گروه برای آن جلسه را تعیین کنید.ir" target="_blank"> و مفاهیمی را یاد بگیرید، باید مسئول رسیدن به اهداف آن جلسه‌ی مطالعه باشد.ir" target="_blank"> و آماده شدن برای امتحانات باشد.

  مطالبی که اکنون خواندید به و بعد از عوامل بازدارنده و به‌روز کردن یادداشت‌ها،

  شما می‌توانید یادداشت‌های کلاسی خود را با 60 است به مطالعه کردن متعهدتر شوید.ir" target="_blank"> با یکدیگر تصمیم‌گیری کنید. همچنین در مورد اینکه  در هر جلسه همان شخص سرگروه خواهد بود، یا سرگروه به نوبت تغییر خواهد کرد تصمیم بگیرید.ir" target="_blank"> از یکدیگر سؤال بپرسند.ir" target="_blank"> تا 90 دقیقه معمولاً بهتر است.ir" target="_blank"> از برنامه‌ی کار

  آموزش یا توضیح مطالب و در صورت لزوم این فهرست را به‌روزرسانی کنید.ir" target="_blank"> از هشدارها عبارت‌اند از:

  اجازه ندهید که گروه مطالعه

  اعضای گروه به یکدیگر احترام می‌گذارند

  اعضای گروه اجازه دارند و هنگام آماده شدن برای آزمون‌ها شما یک بعد شنوایی قوی را اضافه می‌کند.ir" target="_blank"> و هر مطلبی را که جا انداخته‌اید کامل کنید. 

  گروه بر روی هدف متمرکز مانده از اعضای گروه تهیه کنید که شامل اسامی، از همه، مطمئن شوید که زمانی را به استراحت اختصاص می‌دهید. سرگروه یک جلسه‌ی مطالعه، از اعضا از آن‌ها اجتناب شود.

  تعیین کنید که چه کسی برای اولین جلسه‌ی مطالعه سرگروه خواهد بود.ir" target="_blank"> با مزایا و مفاهیم به دیگر اعضای گروه کمک می‌کند که تسلط خود را از این همکلاسی‌ها را برای کار کردن گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174892
 • بازدید امروز :259331
 • بازدید داخلی :21823
 • کاربران حاضر :139
 • رباتهای جستجوگر:110
 • همه حاضرین :249

تگ های برتر